USD 7,0000
EUR 9,0000
USD/EUR 1,20
ALTIN 400,00
BİST 1.000
YOL DURUMU
1TEM Otoyolunun Gebze OSB Kavşağı-Gebze Kavşağı arası Gebze Mevkiinde 40-42.km.leri arasında araç üstgeçidi orta ayak imalatları çalışmaları nedeniyle her iki yönde sol şeritler trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanmaktadır.
2Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolunun Karacabey Kavşağı-Susurluk Kavşağı 13-19.km.leri arasında bakım onarım çalışmaları nedeniyle aşamalı olarak her iki istikamette bant aktarma yapılarak ulaşım karşı istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
3Gebze-İzmit yolunun 30-31.km.leri arasında Hereke Köy Deresi Köprüsü yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
4Sivrihisar-Polatlı yolunun 12-14. km.leri arasında yol yapım (orta refüj köprü orta ayağı) çalışmaları nedeniyle Polatlı-Sivrihisar istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım servis yolundan sağlanmaktadır.
5Aydın-Muğla yolunun 6-8.km.leri arasında Çiftlikköy Kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
6Çanakkale-Çan yolunun 8-9.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım Çanakkale-Çan istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
7Amasya-Turhal yolunun 65-68.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
8Balıkesir-Susurluk yolunun 53.km.sinde (Döşeme Köprüsü) köprü genleşme derz bakım ve onarım çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
9Yozgat-Kırıkkale yolunun 3-7.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
10Siirt-Eruh yolunun 5-8.km.leri arasında bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.